Lestijden en locaties

Acrogym

Dinsdag 17.00 – 19.00 Vanaf 6 jaar Marian en Moniek Tijenraan/Sporthal 2B acrogym@rgvkwiekraalte.nl

 

Dance

Dinsdag 17.15 – 18.15 D-radiation/Selectie Dion Legebeke Boemerang discover@rgvkwiekraalte.nl
  18.15 – 19.15 Dance 5/Klas 1 en 2 Dion Legebeke Boemerang dance5@rgvkwiekraalte.nl
  19.15 – 20.15 Bliss/Selectie Dion Legebeke Boemerang bliss@rgvkwiekraalte.nl
           
Dinsdag 15.45 – 16.45 Dance 0/1*/Groep 1,2,3 Roxanne ten Broeke Boeierd dance1@rgvkwiekraalte.nl
  16.45 – 17.45 Stepp/Selectie Roxanne ten Broeke Boeierd stepp@rgvkwiekraalte.nl
  17.45 – 18.45 Dance 4/Groep 7en 8 Roxanne ten Broeke Boeierd dance4@rgvkwiekraalte.nl
           
Woensdag 19.45 – 20.45 Dance 8/18+ Conny Zwaart Boemerang Dance8@rgvkwiekraalte.nl
           
Vrijdag 16.30 – 17.30 Dance 2+3/Groep 4,5,6 Charlotte Eijkelkamp Boeierd Dance2@rgvkwiekraalte.nl
  17.30 – 18.30 Stepp/Selectie Charlotte Eijkelkamp Boeierd stepp@rgvkwiekraalte.nl
           
Zaterdag 14.30 – 16.00 D-radiation/Selectie Ilse Reinink Boemerang discover@rgvkwiekraalte.nl
  16.00 – 17.30 Moovzz/Selectie Ilse Reinink Boemerang moovzz@rgvkwiekraalte.nl

De Boeierd -> Boeierdstraat 10K

De Boemerang -> De Brink 2

* Deze les zal starten vanaf 9 januari 2018

 

 

Gymnastiek / Turnen

Dinsdag 16.00 – 17.00 6 en 7 jaar Echica en Merel Tijenraan/Sporthal 2C gymzuid@rgvkwiekraalte.nl
  17.00 – 18.00 8 en 9 jaar Echica en Merel Tijenraan/Sporthal 2C gymzuid@rgvkwiekraalte.nl
  18.00 – 19.00 10 jaar en ouder Echica en Merel Tijenraan/Sporthal 2C gymzuid@rgvkwiekraalte.nl
Woensdag 17.00 – 18.00 6, 7 en 8 jaar Eric Berkemeijer Het Raan gymnoord@rgvkwiekraalte.nl
  18.00 – 19.00 9 t/m 12 jaar Eric Berkemeijer Het Raan gymnoord@rgvkwiekraalte.nl

 

Gymsport 50+

Maandag 16.00 – 17.00 50+ Ivonne Holterman De Berkte gymsport50@rgvkwiekraalte.nl
  19.30 – 20.30 50+ Ivonne Holterman De Berkte gymsport50@rgvkwiekraalte.nl

 

Bodyshape* start vanaf 11 januari 2018

Donderdag 9.00 – 10.00 Dames en heren Gerda Bos De Boeierd bodyshape@rgvkwiekraalte.nl 

 

Heren conditie fit

Maandag 20.00 – 21.00 Heren Conny Zwaart Carmel College herenconditiefit@rgvkwiekraalte.nl

 

Ouder & Kind Gym

Woensdag 09.00 – 10.00 Ouder en kind Diane Koelen ’t Aspel Mariënheen ouderenkindgym@rgvkwiekraalte.nl

 

SportActief (aangepast sporten)

Woensdag 13.00 – 14.00 t/m 18 jaar Stef Veldkamp De Zonnehof sportactief@rgvkwiekraalte.nl

De Zonnehof -> Hartkampweg 6

 

Lestijden kunnen tussentijds wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid van leiding en zalen.

Download hier de lestijden en locaties (PDF)


Wilt u informatie over de verschillende disciplines? Of wilt u zich opgeven voor een proefles? Mail dan naar de hierboven vermelde mailadressen!